УБИЈЦИТЕ НА СЕМЕЈСТВОТО ЃОКИЌ СОКРИЛЕ УШТЕ 50.000 ЕВРА? Нови детали од истрагата за бруталната ликвидација на Горан, Гордана и Лидија

October 30, 2021 intvaustralia 0

Иако полицијата пронашла закопани 43.000 евра во овоштарникот на Стефан Џониќ, помладиот син на Горан Џониќ, првоосомничениот за тројното убиство во Моравац, се трага по […]