Дали сте го виделе Крег?

September 5, 2021 intvaustralia 0

Полицајците од полициската команда на Банкстаун апелираат за јавна помош за да се најде човек исчезнат во областа Гринакр.Крег Хил, на возраст од 45 години, […]

ОВА ВИДЕО ОД НИШ ЌЕ ВИ ГО РАЗНЕЖИ СРЦЕТО: Погледнете како изнемоштеното магаре плаче бидејќи го праќаат во кланица СОЛЗИТЕ САМИ КАПАТ

September 5, 2021 intvaustralia 0

„Зоолошкото катче“ во Каменица деновиве стана побогато за магаре кога сопственикот сакаше да го продаде на кланица бидејќи повеќе не може да го чува! Здружението […]

Сцена која го одзема здивот во Турција: Италијански пилот прелета низ тунел со брзина од 245 км / ч (ВИДЕО)

September 5, 2021 intvaustralia 0

видовме неверојатен настап во Турција во режија на италијанскиот пилот Дарио Коста. Пилотот на Ред Бул го покажа своето неверојатно знаење за управување со авионот […]