Мигранти КИДНАПИРАЛЕ МИГРАНТИ

September 3, 2021 intvaustralia 0

Грчката полиција уапси група мигранти под обвинение за киднапирање на пет странски државјани, наводно Индијци. Наводно, групата ги држела еден ден во шумска област во […]