Адвокатот на семејството Звицер: Мојот клиент е жив- се огласи и ќерката на Радоје Звицер

September 30, 2022 intvaustralia 0

По неофицијалните информации дека вечерва во Панама бил застрелан лидерот на кавачкиот клан Радоје Звичер, се огласи адвокатот на семејството Звицер кој ги демантираше наводите. […]