Девојчето што почина во Илинден се качило на вагонот да снима Тик-Ток видео

February 26, 2023 intvaustralia 0

Снимање на Тик-Ток видео била причината зошто 14-годишното девојче се качило на железничкиот вагон до кој стоела цистерна во синоќешната трагична несреќа во Општина Илинден. Од МВР […]