КАМИОНОТ КОЈ ТРЕБА ДА ГИ ПРЕНЕСЕ 45 ТЕЛА ЗАГЛАВЕН СО ЧАСОВИ: Му ги дишеа и гумите, еве ги деталите од пред мртовечницата (ФОТО)

December 2, 2021 intvaustralia 0

Камионот со кој до аеродромот ќе се транспортираат 45-те идентификувани тела од автобуската сообраќајна несреќа на магистралниот пат Струма пристигна во мртовечницата, објави „24 Часа“. […]

Пронајден е Јосиф, го завело лице кое се претставувало дека е бездомник, мајка му вели станува збор за секта

December 2, 2021 intvaustralia 0

Средношколецот Јосиф Попов, по кого трагаше два дена, бил заведен од секта, односно од лице кое се претставувало како бездомник. Ова за порталот „А1Он“ го […]