Што мислите на кого поубаво му стојат Gucci наочарите за сонце?

Што мислите на кого поубаво му стојат Gucci наочарите за сонце? Инфлуенсерката Каја на својот инстаграм профил ги покажа своите нови модни наочари од марката Gucci. Каја е секогаш во тренд со модата. Таа внимава на секое парче облека и кај неа мора се да биде под конец. Инаку овие наочари имаат навистина интересен облик и боја. Каја, Цеца и Бијонсе носат исти наочари за сонце .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*