Поранешна вработена во СВР Охрид пронајдена мртва во стан во Охрид

Охрид, 13. јануари 2022 (ОХРИДПРЕС) – Безживотно тело на поранешна вработена во Секторот за внатрешни работи во Охрид е пронајдено денеска во стан на улицата „Сирма Војвода“ во Охрид, изјави за порталот Охрид 1 портпаролот на СВР Охрид, Стефан Димоски.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*