ТОП„Ауди“ полно со мигранти удри во полициско возило, еден загинат и неколкумина повредени

August 17, 2020 intvaustralia 0

ТОП „Ауди“ полно со мигранти удри во полициско возило, еден загинат и неколкумина повредени Објавено пред 22 минути – 17 август, 2020 ОдМакфакс Синоќа во 22:30 часот […]