Над 140 000 само на Фејзбук го гледаа преносот на фолк дуелот на Сузана Гавазова и Елена Велевска

May 18, 2020 intvaustralia 0

Викендов, Сузана Гавазова повторно одржа онлајн концерт од нејзиниот дом. Овојпат имаше и специјален гостин, односно нејзината колешка Елена Велевска. Двете беа придружувани од Ицко […]