Ѓоко Јовиќ со нова песна и спот

November 13, 2019 intvaustralia 0

Познатиот пејач Ѓоко Јовиќ и актерот Владо Дојчиноски снимија краткометражен филм. Станува збор за видеото кое што се снимаше деновиве во Охрид, односно спотот за […]