Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

September 23, 2019 intvaustralia 0

Се вика Кристина Петревски и живее во Мелбурн Слободен печат  23/09/2019 – 19:08 0 Ова е Кристина Петревски, Македонка која живее и работи во Австралија, поточно во Мелбурн. […]