Погледнетего новиот спот на Благојче Стојановски Туше

Еден од најбараните фолк пејачи во Македонија Благојче Стојановски Туше ,деновиве промовираше нов спот за неговата најнова песна Ех што љубам едно девојче.Спотот го изработи Ин продукција а се снимаше на неколку локации во преспа .

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*