ВИДЕО: Тепачка на популарната плажа – Британци викнале дека се ограбени, па започнал инцидентот

July 19, 2019 intvaustralia 0

Група британски туристи започнала тепачка на популарната плажа во Барселона. Додека капачите одморале и се сончале, мажите почнале да се тепаат со неколку локалци. „Тоа […]