Тандеми имаат летен хит!

Една од најпопуларните Македонски бендови Тандеми имаат нова песна и спот.Песната е насловена “Пет до девет” Спотот го работеше Ин продукција а се снимаше на неколку локации во Скопје.Освен членовите на Тандеми во спотот учествуваат и манеќенки од модното студио Црнокрак а за шминката се погрижи веќе докажаната Ива.

Спотот беше премиерно прикажан на Сателитската ИНТВ.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*