Тандеми имаат летен хит!

July 16, 2019 intvaustralia 0

Една од најпопуларните Македонски бендови Тандеми имаат нова песна и спот.Песната е насловена “Пет до девет” Спотот го работеше Ин продукција а се снимаше на […]