Со шипки му го искршија автомобилот на паркинг во Струга

Тепачка се случи денеска на паркинг во Струга, во која учествувале повеќе лица.

Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место, а на видео-записот се гледа како еден од автомобилите е многу оштетен.

Rrahje në Strugë për vendparkim

Rrahje në Strugë për vendparkim

Gepostet von KOHA am Dienstag, 25. Juni 2019
Rrahje në Strugë për vendparkim

Rrahje në Strugë për vendparkim

Gepostet von KOHA am Dienstag, 25. Juni 2019

]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*