Елена Јовческа со нова песна и спот !

Фолк пејачката Елена Јовческа после промоцијата на песната “Не ме допирај”,снимаше уште една песна и спот “Ајде Бато”.

Спотот се снимаше во познатиот ресторан “Виолина” во Скопје,а во него учествува околу 20 статисти.Аудиото е снимано во студио Кочан а видеото го снимаше ИН продукција, деновиве ќе биде еклузивно промовиран во Единствената Сателитска Телевизија која 24 часа емитува Македонска музија ИНТВ.

PREPORACANO VIDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*