ШТО СЕ СЛУЧУВА ВО МАКЕДОНИЈА?Се обеси синот на Илчо Захариев


Ноќеска во викендичка во Делчево се обесил Александар Захариев, 23-годишниот син на екс- градоначалникот на Штип, Илчо Захариев. Информацијата е потврдена се чека официјална потврда од Јавното обвинителство.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*