Класико бенд снимаа нов проект!

April 2, 2019 intvaustralia 0

Деновиве познатиот тиквешки бенд “Класико” во соработка со ИН продукција одработи нов музички и видео проект со познати кавери од македонскиот мелос. Момците од бендот […]